SiPARİŞ

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Evime.com'dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Sipariş verirken teslimat tarihlerini de kontrol etmeyi unutmayınız.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca sipariş durumunuz e-mail yoluyla da bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Siparişlerimi belirtilen tarihten önce alabilir miyim?

Belirtilen tedarik süresi maksimum size ulaştırılacak süredir. Belirtilen tarihten önce teslimat yapılabilecek durumlarda müşteri hizmetlerimiz sizi bilgilendir. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak için, öncesinde de arayıp sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Telefonla nasıl sipariş verebilirim?

Evime.com müşteri hattımızı (0850 840 0 333)arayıp sipariş oluşturma hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.  Ya da ürün detay bölümlerinde bulunan 'telefonla sipariş' butonunu tıklayıp bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde göndererek müşteri temsilcilerimizin sizi aramalarını sağlarsınız. Müşteri temsilcilerimizden destek alarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sipariş verdiğim üründe değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz doğrultusunda o ürünün tedarik süresi başlar. Böyle durumlarda en kısa sürede müşteri temsilcilerimizi arayıp bilgi almalısınız.

 

Takım olarak satılan ürünleri tek tek alabilir miyim?

Takımın parçalarını arama çubuğumuzdan arayabilirsiniz. Eğer mevcut değilse canlı destek bölümümüzden ya da müşteri temsilcisi numaramızdan ulaşıp ürünün parça fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

 

Özel ölçü üretim siparişi alıyor musunuz?

Talebiniz doğrultusunda bazı ürünlerimizde özel ölçü üretim yapılmaktadır. Özel ölçü üretim siparişleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmelisiniz.

 

Ürünlerin farklı renkleri var mı?

Alternatif renk seçenekleri olduğunda açıklama bölümünde belirtiliyor. Kartele bölümünden de renk seçeneklerine bakabilirsiniz.  Bazı koltuklarımızın ayak renkleri değiştirilebiliyor fakat modüler ürünlerde renk değişikliği yapılmamaktadır.

 

Ürünler kaç yıl garantilidir?

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Ürünlerinizin fiyatları neden uygun?

Siparişler tedarikçiden direkt müşteriye teslim edildiği için fiyatlarımız gayet uygundur.


Uygun fiyat garantisi nedir?

Evime.com'dan satın aldığınız ürün; aynı marka model,  aynı hizmet ve ödeme koşullarına sahip başka bir internet sitesinde var ise aradaki fiyat farkını evime.com olarak hesabınıza para puan olarak yükleriz.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ


Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi kartıyla peşin ya da taksitli ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa havale/EFT yöntemlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Havale/EFT işlemleri için hesap numaralarınız nelerdir?

Havale/EFT işlemleri için banka hesap numaralarımıza 'Banka Hesap Numaraları' bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

 

Sitenize nasıl güvenebilirim?

Sitemizin güvenliğini sağlayan ve kötü kullanıcılara ulaşmasını engelleyen bir güvenlik sistemi mevcuttur.  Tüm bilgileriniz;  sahip olduğumuz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.  Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için kullandığımız en iyi servis sağlayıcının yanı sıra ürünlerinizin tarafınıza güvenilir bir şekilde nasıl ulaştığını görmek için evime.com tanıtım filmimizi de izleyebilirsiniz.  


36 AY TAKSİT SEÇENEĞİ


36 ay taksit seçeneğinden nasıl yararlanıyoruz?

36 ay taksit seçeneğinden yararlanmak için ödeme seçeneklerinde bulunan 36 ay taksit bölümünde yer alan formu dolduruyorsunuz. Sizin adınıza Türkiye Finans Katılım Bankacılığı'na kredi başvurusu yapıyoruz. Kredinizin onay bilgisi 15 dakika içerisinde belli olduktan  sonra tarafınıza bilgi veriliyor.

 

 

Bankaya gitmem gerekiyor mu?

'Krediniz onaylandığı' bilgisini aldıktan sonra gerekli evrakları imzalamak için bankaya gitmeniz gerekiyor. Firmamızın müşteri temsilcisi tarafından yürütülen banka işlemleriniz en kısa sürede çözüme ulaşıyor.

 

 

SEVKİYAT VE MONTAJ


Kargo ücretli midir?

Siparişleriniz tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir.

 

Montaj ücretli midir?

Mersin merkez ve ilçelerinde montaj ücretsiz, diğer illerde 5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücetsiz montaj hizmeti vermekteyiz.

 

Ürünleriniz demonte olarak mı gönderiliyor?

Demonte olarak gönderilmesi gereken bütün ürünler, özel kargo paketinde demonte olarak gönderilmektedir.

 

Ürünlerinizi hangi kargo firmalarıyla gönderiyorsunuz?

Kargo firmasıyla gönderebilecek desileri Aras Kargo ile diğer ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile ulaştırıyoruz